Monika Malátková

Czechitas

Monika Malátková je spoluzakladatelkou iniciativy Czechitas. Vystudovala Provozně ekonomickou fakultu v Brně a v Czechitas rozvíjí business příležitosti a pomáhá tvořit nové kurzy. Propojuje firmy blíž k ženám a absolventky Czechitas kurzů se snaží motivovat ke vzdělávání i k práci v IT. Nyní řídí expanzi Czechitas do Německa. Se svým projektem získaly holky ocenění Social Impact Award 2015, nominaci na Křišťalovou lupu 2015 a 2016, Visegrad fund spolu s Financial Times.

Václav Muchna

Y Soft

Václav je spoluzakladatelem a lídrem brněnské společnosti Y Soft, která se zabývá chytrým řízením tisku už od roku 2000. Jeho vizí vždy bylo vytvoření globální organizace s českým jádrem, která při práci nepozná hranice jednotlivých států. Dnes Y Soft buduje na týmové spolupráci a obsluhuje 14 000 zákazníků ve 120 zemích světa. Firma má vlastní investiční fond a často podporuje zajímavé startupy.

Roman Hřebecký

Pábení

10 let beru marketing jako službu zákazníkovi a to je moje lovestory. Její řádky píšu s partou, která si říká Pábení a která se ptá tak často proč, až to hezké není. Tou otázkou trápí sebe i své klienty: Masarykovu Univerzitu, Knihy Dobrovský, Hnutí DUHA nebo Kentico.

Petra Kellerová

H1

SEO konzultantka a social freak. Petra se stará o to, aby weby jejích klientů frčely bez chybičky, ale funguje také jako správkyně Facebook a Instagram profilů firem působících v ČR i na mezinárodním poli. Zabývá se nejen obsahem, ale také reklamami na sociálních sítích. Miluje pohyb, přírodu, cestování a všude, kam se pohne, navštíví aspoň jednu kavárnu. Důkazy o tom sbírá na @czech_coffee.

Zdeněk Komenda

Kiwi.com

Zdeněk Komenda se svůj první business pokusil založit již na základní škole a od té doby se nezastavil. Řekl ano každé stáži, podnikatelské soutěži a příležitosti tvořit inovace. Zkušenosti sbíral ve firmách jako L'Oréal, Nintendo či Amazon. Dnes má pozici VP Business development v Kiwi.com. Je rozeným obchoďákem, start-upovým nadšencem a milovníkem cestování.

Martin Brablec

Obsahová agentura

Majitel copy & content marketingové agentury, tichý lídr a nositel náhodných zranění z divých her se synem. Krom vedení Obsahové agentury sám píše - už přes 10 let. Pro Home Credit, Jablotron, CERVA Group, Solitea holding, CZC.cz nebo třeba JIC. Taky přednáší a školí. Pije kávu. Hodně.

Vojtěch Krmíček

JIHOMORAVSKÉ INOVAČNÍ CENTRUM

Momentálne působí v JIC na pozici Startup Team Manager. Vystudoval Fakultu informatiky Masarykovy univerzity. V JICu dříve vedl akcelerátor JIC STARCUBE, který otevřel zahraničním týmům. Než začal pracovat se startupy, věnoval se výzkumu v oblasti cyber security a monitorování vysokorychlostních počítačových sítí na půdě organizace CESNET.

Jirka Doležal

Doller

Jiří Doležal je nejen spoluzakladatelem společnosti Doller, ale především velkým snílkem, který se řídí mottem své firmy #ŽIJSVÉSNY. Pracoval v Komerční bance jako Specialista pro řízení úvěrových rizik korporátních klientů, ve společnosti SAB Finance pak fungoval jako podpora obchodu. Aktuálně je studentem doktorského studia oboru Finance na UTB ve Zlíně a naplno se věnuje především své firmě, kde se neustále snaží inspirovat lidi kolem sebe, aby neváhali a vyšli kupředu svým snům!

Jan Emler

Doller

Jan Emler je studentem posledního ročníku Projektového řízení na ČZU a také spoluzakladatelem společnosti Doller, se kterou přichází na trh v roce 2015. Již během prvního roku podnikání se mu podařilo vyhrát soutěž Můj 1. milión. Během svého bakalářského studia se začal zabývat focením a grafikou, což momentálně hojně využívá ve své firmě. Mimo to se snaží inspirovat společnost kolem sebe prostřednictvím přednášek o životě a podnikání s mottem, kterým se řídí jeho firma a i on sám: #ŽIJSVÉSNY.

Ondřej Záruba

FINANČNÍK A EKONOM

Ondřej má bohaté zkušenosti zejména s podnikatelským plánováním a finančním modelováním z desítek podnikatelských projektů. Finančně poradenské obci je rovněž znám díky svým konstrukčním analýzám finančních produktů. Studoval na Vysoké škole ekonomické v Praze. Je členem představenstva v DRFG a.s. a majitelem analytické společnosti Comsense analytics s.r.o.

Tomáš Svoboda

JRK Waste Management

Po 2 letech strávených ve studentské organizaci AIESEC vstoupil do firmy UNIFER, kde pomáhal obchodně rozjíždět a budovat firmu od základů. Nyní vede obchodní team pro český trh v nadnárodní firmě JRK Waste Management, ve které s kolegy optimalizují odpadové hospodářství obcí a měst se zaměřením na zlepšení životního prostředí. Motto: "Acta, non verba."

Jaroslav Procházka

Differ.cz

Jaroslav je IT a inovační mentor na volné noze. Firmám i jednotlivcům pomáhá s inovacemi a s propojením světa IT a byznysu. Je také jedním ze zakladatelů startupu QuickJobs, který zprostředkovává brigády pro studenty na jeden klik. Založil podnikatelský inkubátor ve Viva Ostrava a mentoruje ostravský akcelerátor GreenLight. Spolupořádal a vytvářel konference Kvalita ve vzdělávání, Konference o talentu či ostravský TEDx. O své zkušenosti se rád dělí také v knihách či jako garant pisatel HRkavarna.cz.

Martin Kešner

J&T Ventures

Více než osm let se věnuje propagaci podnikání mezi mladými lidmi, formou konzultací a organizací vzdělávacích akcí pro začínající podnikatele. V roce 2008 spoluzakládal Institut rozvoje podnikání při VŠE v Praze. Založil soutěž podnikatelských záměrů Vodafone Nápad roku. Působí ve Venture Capital fondu J&T Ventures, kde má na starosti sourcing a exekuci projektů v portfoliu. Je členem boardu akcelerátoru xPORT a společnosti Zeitgeist Health SE. Od roku 2009 působí na Katedře managementu VŠE v Praze.

Marián Hurta

Engeto

Marián má zkušenosti s IT recruitmentem v korporacích jako je IBM, ale hlavně vede společně s Filipem Holcem úspěšný vzdělávací startup Engeto Academy. Engeto svými kurzy a hackatony připravuje svoje studenty na práci v IT odvětví, poskytuje jim jazykové vzdělávání či kariérní konzultace, a propojuje je s firmami a s personálními agenturami.

Tomáš Smutný

Humanex

Tomáš založil svou firmu HUMANex už během studia na vysoké škole. Začínal ve svém internátním pokoji se studentskou půjčkou ve výši 1500€. V průběhu čtyř let se stal se svou společností lídrem na trhu zabezpečování společenských událostí v bratislavských hotelech, ve kterých má měsíčně víc než 200 zaměstnanců.

Jan Vlachynský

Turbomošt, Bar, který neexistuje

Jan Vlachynský spolu s Andrejem Vališem jsou již v Brně pojmy. Začínali s originálně laděným Turbomoštem na vánočních stáncích, později vytvořili jedinečný koncept Baru, který neexistuje. Jan papírově vystudoval psychologii a politologii, ale nejvíc se naučil na cestách. Všechny své nápady drží v hlavě, protože se nikdy nenaučil psát poznámky. Díky tomu bývá jednotvárným společníkem v debatách, neboť nedokáže myslet na nic kromě svého aktuálního projektu.

Michal Koláček - moderátor

AIESEC Alumnus, European Youth Parliament


Akce se koná pod záštitou primátora statutárního města Brna Ing. Petra Vokřála a za finanční podpory města Brna.