Ondřej Přikryl

Spolutvůrce kurzů Minutový Řečník a marketingový konzultant v agentuře UNIFER, moderátor akce

LinkedIn

Ondra je spolutvůrcem kurzů prezentačních dovedností Minutový Řečník a marketingovým konzultantem v agentuře UNIFER. Založil Proactive Mind - organizaci, která mimo jiné pořádá vzdělávací kurzy na podporu podnikání pro mladé lidi z celé Evropy.

Jitka Pešková

Sales Manager v NOTINO

LinkedIn  Web

Ahoj, jmenuji se Jitka Pešková, pracuji jako Group Sales Manager pro Notino, největší beauty e-shop ve Střední Evropě. V oddělení Sales razíme heslo 3P :“Prodávat, prodávat, prodávat!“. Ráda se s vámi podělím o své zkušenosti a rady, jak prodat produkt, jak prodat online a hlavně jak „prodat“ sám sebe.

Lukas Dadej

Hrdina Facebook marketingu, Marketing Heroes

LinkedIn

Jmenuji se Lukáš Dadej a jsem marketingový hrdina, který přiletí kdykoliv, když je někdo v nesnázích se svým Facebook marketingem! Spravuji kampaně pro České podnikatele i 🌍 celosvětové startupy & učím, jak se propagovat na Facebooku jako #hrdina. Pro více tipů a triků mě sleduj na Facebooku & Instagramu!

Juraj Zamborský

Sales & Business Developer, Kontentino

LinkedIn

Študoval som na Ekonomicko-Správní fakulte MUNI, zameranie marketing. V súčasnosti sa venujem Sales a Business Developmentu v Kontentine, čo je intuitívny nástroj, ktorý pomáha markeťákom z celého sveta efektívnejšie plánovať obsah na sociálne siete. Mojou úlohou je vyhľadávať príležitosti na medzinárodnú expanziu firmy. Vo voľnom čase som s kamošom z výšky založil projekt plánovacieho diára The Žurnál. Vďaka úspešnej HitHit kampani sa nám podarilo s minimálnymi nákladmi predať viac ako 1500 kusov tohto diáru. V rámci Žurnálu riešim najmä marketing, predaj a budovanie partnerstviev.

Maxim Dužek

Freelancer a spolutvůrce Podnikni To!

LinkedIn

Max Dužek, začal jako 21-letý podnikat ze Švédska. Na volné noze pracuje jako marketér a spolupracuje s desítkami značek, mezi které patří například BMW Slovensko. Při své práci rád předává své cenné zkušenosti začínajícím podnikatelů.

Jan Charouz

CEO ve SmileCar a.s.

LinkedIn  Web

Za svou kariéru jsme se věnoval různým oborům, od gastronomie až po bankovnictví, ale nakonec jsem skončil tam kde jsem začal- u aut, nebo spíše u mobility. Způsob jak se lidé přemísťují se velice rychle mění a SmileCar tuto změnu pomáhá formovat. Nač vlastnit auto, když si ho můžete kdykoliv půjčit od lidí kolem Vás? A nebo naopak, co s autem které vám 96% času stojí zaparkované před domem? SmileCar je nejlepší způsob jak využit tuto nevyužitou kapacitu a zpeněžit investici do vozidel.

Petr Pouchlý

Designér, evangelista gamifikace a lídr svobodné firmy Court of Moravia

LinkedIn

Míchá zkušenosti ze světa nadnárodních korporací s praxí z neziskového sektoru a soukromého podnikání. Ze všech světů si bere to nejlepší pro budování komunit, vedení týmů i řízení inovací.

Matěj Krejčí

Poradce, lektor a trenér v GrowJOB institute

LinkedIn

Získává aktuální vědecké výzkumy, které aplikuje do praxe k zlepšení osobního nebo firemního života. Specializuje se na rozvoj dlouhodobé spokojenosti, rozvoji osobní motivace a potenciálu. Je součástí GrowJOB Institute, který stojí za jednou z nejprodávanějších knižních publikací "Konec prokrastinace".

Radek Danč

Head of the family at Internesto

LinkedIn  Web

Radek Danč je hlavou rodiny Internesta, které provozuje tématické bydlení v centru Brna. Stojí za ním další firmy jako James Grant, FairList s.r.o. a řídí se heslem, že každý problém je příležitostí pro vytvoření businessu.

Petr Procházka

Zakladatel a CEO Skinners

LinkedIn  Web

"A ty myslíš, že tě nějaké ponožky uživí?" Tohle Petr Procházka nejčastěji slyšel, když vyměnil kariéru právníka za startup s ponožkobotami Skinners, které sám vymyslel. O tom, jak o dva roky později na Kickstarteru získal 650 000 dolarů, jako první právník obdržel ocenění Red Dot za design, do dnešního dne doručil desítky tisíc párů revolučních skinnersek do více než 90 zemí světa a o dalších věcech povypráví v panelové diskuzi...

Dušan Matuška

Spoluzakladatel a CEO OCTAGO CORPORATION j.s.a.

LinkedIn  Web

Som nadšenec podnikania a slobody. Venujem sa vedeniu našej firmy OCTAGO kde sa s tímom zameriavame na rozhýbanie širokej verejnosti vďaka nasim workout ihriskám a službám pre firmy. Okrem toho milujem latino tanec, vzdelávanie a technológie.

Vlastimil Vodička

J&T Ventures, Leadspicker.com

LinkedIn  Web

Vlastimil založil své první s.r.o. ještě jako středoškolák, s naivní vizí dobýt svět. Od roku 2014 pracoval ve Vídni, kde vyhledával potencionální akvizice pro společnosti Cisco, Erste Bank, nebo Konica Minolta. V roce 2015 působil jako koordinátor projektu v rámci Investment Readiness programu Světové banky. Studoval ve Švýcarsku, Rakousku a Ruském Petrohradě, kde komě kromě vodky testoval i digitální infrastrukturu na 10 000 kilometrech Transsibiřské magistrály. Dnes je associate v J&T Ventures, partnerem Vodafone Nápadu Roku a zakladatelem startupu Leadspicker.com.

Roman Brauner

Zakladatel a konzultant společnosti GET & INVEST

LinkedIn

První peníze jsem začal půjčovat již na základní škole, to byla pro mě největší škola, jak se rychle dá přijít o kamarády. Následně mě moje kroky vedly přes projektové řízení a finančního ředitele firmy působící ve stavebnictví, ke společnostem finančním. Tuto moji pracovní cestu stále provazuji i s cestou akademickou, kdy jsem tyto dva světy již před lety propojil a jejich sílu se snažím zdokonalovat v profesionální rovině. Nyní aktivně působí v několika společnostech, a to zejména finančních, realitních, a investičních. K těmto profesím se nadále pohybuji i na půdě akademické, kde své praktické zkušenosti předávám prostřednictvím funkčních modelů, o kterých jsem přesvědčen, že pokud se správě chápou principiálně, tak se dají úspěšně aplikovat ve všech oblastech jak pracovních tak životních.

Jaroslav Krempl

Manažer Nostis v Nugis Finem

LinkedIn  Web

Vystudoval jsem Právnickou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci. Již pátým rokem pracuji v advokátní kanceláři JUDr. Ivy Kremplové, dříve jako paralegal momentálně jako koncipient. Dále třetím rokem působím ve spolku Nugis Finem, který se zaměřuje na právní vzdělávání široké veřejnosti. Ve spolku působím na pozici manažera projektu Nostis, který vytváří univerzitní online kurzy o právu. Současně také působím v projektu Iurium, kde přednáším na středních školách o právu.

Kateřina Boušková

Impact First coordinator, Impact Hub Praha

LinkedIn

Tři roky se aktivně věnuji mladým lidem, kteří chtějí rozjet svůj vlastní social business, ale neví jak na to. :) Mimo jiné školím prezentační dovednosti a střední školu jsem studovala v Austrálii.

Patrik Babinec

Zakladatel BeWooden

LinkedIn  Web

Patrik Babinec je spoluzakladalem české módní značky BeWooden, kde má na starosti marketing. Firmu, která je na trhu už 4 roky, založili společně se dvěma kamarády v době, kdy ho neuspokojovala práce v advokacii. Začali s výrobou dřevěných motýlků a postupně rozšířili svůj sortiment na další doplňky pro pány i dámy. Se značkou během pár let expandovali také do zahraničí a jejich originální produkty dnes nosí třeba fotbalisté německého Bayernu Mnichov.


Akce se koná pod záštitou primátora statutárního města Brna Ing. Petra Vokřála a za finanční podpory města Brna.