Náš team

Lenka Marenčíková

Program konference

lenka.marencikova@aiesec.cz
LinkedIn

Silvia Minarčíková

Marketing

silvia.minarcikova@aiesec.cz
LinkedIn

Adam Dolinský

komunikace s partnery

adam.dolinsky@aiesec.cz
LinkedIn

Kristýna Zárubová

media relations

kristyna.zarubova@aiesec.cz
LinkedIn

Nikola Klepáčková

Finance

nikola.klepackova@aiesec.cz
LinkedIn

Martin Kuchynka

Logistika

martin.kuchynka@aiesec.cz
LinkedIn

Gabriela Sobková

Delegate Care

gabriela.sobkova@aiesec.cz
LinkedIn

Juraj Uhlár

Koordinace, technická podpora

juraj.uhlar@aiesec.cz
LinkedIn

Poděkování

Symposium vždy byla, je a bude konferencí putovní. Díky studentské organizaci AIESEC si její přípravu může každý rok vyzkoušet nový tým lidí. Tento rok jsme přebrali štafetu my. Nikdy by se nám to ale nebylo podařilo, nebýt ochoty a podpory našich mentorů a partnerů. Děkujeme všem, kteří nám věnovali kousek svého času, aby nám pomohli vytvořit konferenci, která mladé nadějné podnikatele opravdu nakopne.

Speciálně děkujeme:

Michalovi Koláčkovi za jeho profesionalitu, nasazení, neskonalý smysl pro humor a přijetí výzvy stát se moderátorem konference 24 hodin před jejím začátkem.

Veronice Čechové, Matějovi Bednářovi, Evě Lesinové, Braňovi Cíbikovi a Jakubovi Pediačovi za cenné rady, dodání odvahy a předání zkušeností z minulých ročníků Symposia.

Markétě Grbavčicové a Kataríně Kolbenhayerové za podporu a zázemí organizace AIESEC Brno.

Iris Ošťádalové (Impact Hub), Davidovi Kovalskému (In2Greators), Davidovi Póčovi (ESF MUNI), Markovi Le Xuanovi (Ubinero), Petrovi Janošíkovi a Vladimírovi Šanderovi (Smartsupp) za mentoring a zpětnou vazbu na naše myšlenky při tvoření programu.

Michalovi Matouškovi, Karolíně Presové a Andymu Steigerovi za jejich přátelství a pohotové reakce na půlnoční telefonáty.

Náš příběh

Jako za každou dobrou myšlenkou, produktem, službou ... i za naším projektem stojí člověk. Psal se rok 2011 a jeden z členů organizace AIESEC Brno, který se okolo startupů pohyboval, přišel s myšlenkou, že by bylo skvělé nabídnout mladým studentům praktické know-how a znalosti, jež jsou potřebné pro úspěšné rozběhnutí podnikání. Svou myšlenkou nakazil i nás a naši organizaci, která ho v realizaci projektu plně podpořila. První Symposium trvalo dva dny, vystoupilo 6 přednášejících a zúčastnilo se ho 40 studentů.

Od malé a nenápadné konference se Symposium přetvořilo ve významnou dvoudenní vzdělávací konferenci, která poskytuje nám, vysokoškolským studentům a absolventům, praktické know-how z oblasti podnikání. Řečníci jsou odborníci přímo z oboru. Jsou to podnikatelé, manažeři a konzultanti, kteří ti pomocí praktických tipů ukážou potřebné kroky k založení nebo vylepšení tvé firmy.

My sami, organizátoři, jsme studenti, a proto jsme program sestavili tak, aby reálně odpovídal potřebám začínajících mladých podnikatelů. Odhodlání a nadšení nám totiž neschází. Potřebujeme jen správné nasměrování, jakou cestou se vydat a začít. Symposium tě touto cestou provede.