Náš team

Lucia Holbíková

Program konference

lucia.holbikova@aiesec.cz
LinkedIn

Lucie Pražáková

Marketing

lucie.prazakova@aiesec.cz
LinkedIn

Martina Debnárová

komunikace s partnery

martina.debnarova@aiesec.cz
LinkedIn

Anna Jílková

Komunikace s médii

anna.jilkova@aiesec.cz
LinkedIn

Ondrej Bajcar

Finance

ondrej.bajcar@aiesec.cz
LinkedIn

Monika Zemanová

Logistika

monika.zemanova@aiesec.cz
LinkedIn

Veronika Navarová

Komunikace s účastníky

veronika.navarova@aiesec.cz
LinkedIn

Hana Vykydalová

Koordinace organizačního týmu

hana.vykydalova@aiesec.cz
LinkedIn

Náš příběh

Jako za každou dobrou myšlenkou, produktem, službou ... i za naším projektem stojí člověk. Psal se rok 2011 a jeden z členů organizace AIESEC Brno, který se okolo startupů pohyboval, přišel s myšlenkou, že by bylo skvělé nabídnout mladým studentům praktické know-how a znalosti, jež jsou potřebné pro úspěšné rozběhnutí podnikání. Svou myšlenkou nakazil i nás a naši organizaci, která ho v realizaci projektu plně podpořila. První Symposium trvalo dva dny, vystoupilo 6 přednášejících a zúčastnilo se ho 40 studentů.

Od malé a nenápadné konference se Symposium přetvořilo ve významnou vzdělávací konferenci, která poskytuje nám, vysokoškolským studentům a absolventům, praktické know-how z oblasti podnikání. Řečníci jsou odborníci přímo z oboru. Jsou to podnikatelé, manažeři a konzultanti, kteří ti pomocí praktických tipů ukážou potřebné kroky k založení nebo vylepšení tvé firmy.

My sami, organizátoři, jsme studenti, a proto jsme program sestavili tak, aby reálně odpovídal potřebám začínajících mladých podnikatelů. Odhodlání a nadšení nám totiž neschází. Potřebujeme jen správné nasměrování, jakou cestou se vydat a začít. Symposium tě touto cestou provede.

Organizátor

AIESEC je největší studenty řízená organizace na světě, která přispívá společnosti rozvojem mladých lidí a příležitostmi v mezinárodním prostředí.

Věříme, že udržitelný leadership s globálním zázemím je základním řešením problémů dnešního světa. Je zodpovědností každého mladého člověka, aby se sám zasazoval o utváření lepší budoucnosti svého okolí a světa. Věříme, že všichni mladí lide si zaslouží mít příležitosti a podporu, které je povedou k objevení svých dovedností a naplnění svých osobních cílů.

Dáváme mladým lidem možnost se realizovat, a to prací na praktických úkolech v mezinárodním prostředí. Umožňujeme jim poznat svět, udělat důležitá rozhodnuti a změny a hlavně jim dáváme příležitost objevit to, na čem jim doopravdy záleží. Mladí lidé s námi mohou vycestovat na zahraniční dobrovolnické a profesní stáže, nebo se mohou zapojit do vytváření těchto příležitostí a dalších rozvojových aktivit tady v Česku. Propojujeme školy, neziskové organizace i firmy s talenty z Česka i zahraniční, abychom vytvořili mezinárodní platformu, kde si mladí lidé mohou zvýšit své sebevědomí, získat zkušenosti a navzdory počátečním chybám se rychle učit. Naším cílem je, aby mladí lidé objevili, na čem jim skutečně záleží a měli tak pozitivní dopad na společnost a své okolí.